Otobüs İşletmeciliği

Aydın ile ve ilçelerinde çevreci, konforlu ve güvenli araçlarla toplu taşımayı sürdürmek amacıyla 2015 yılında 110 otobüsle AYULAŞ toplu taşıma hizmeti planlama faaliyetlerine başlamıştır.

Görevi toplu taşıma hatlarını işletmek olan AYULAŞ Aydın’ nın 17 ilçesinde 38 farklı Hat’ta, içinde bulunulan çağın ve Aydın’ nın gelişiminin sürekliliğine uygun çevreci, konforlu ve güvenli otobüs filosuyla ve eğitimli personeliyle toplu taşıma hizmeti vermektedir.

Filoda bulunan otobüsler Avrupa standartlarına göre imal edilmiş, engellilerin kullanımına uygun ve klima donanımına sahip, ülkenin ekonomisine katma değer sağlayan yerli üretim araçlar olup, bakım ve temizlikleri periyodik olarak gerçekleşmektedir.

Araç sürücüleri tecrübeli, yolcu ilişkileri konusunda eğitimli ve kullandıkları araçların donanımlarına hakim kişiler olarak toplu taşımada kaliteyi arttırmak için faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Ayulaş Hizmet Binasında kurulmuş olan İzleme Merkezi sayesinde otobüslerin hareketleri incelenmekte ve işletmeye anında müdahale sağlanmaktadır.